فراخوان مسابقه معماری Skyscraper


فراخوان مسابقه معماری Skyscraper
۱۳۹۷/۰۷/۰۳

فراخوان مسابقه معماری Skyscraper:

این مسابقه تحقیق است در مورد فضای عمومی و خصوصی و نقش فرد و جمع در ایجاد یک جامعه عمودی پویا و سازگار . این نیز پاسخی به اکتشاف و سازگاری زیستگاه های جدید و سرزمین های مبتنی بر یک تعادل پویا بین انسان و طبیعت است. نوع جدیدی از طراحی پاسخگو و سازگار، که قادر به رشد هوشمندانه از طریق تنظیم خود با سیستم های خود است.
در این رویداد هیچ محدودیتی در رابطه با سایت، برنامه یا اندازه وجود ندارد. هدف این است که حداکثر آزادی را برای مشارکت کنندگان فراهم کند تا بتوانند پروژه را بدون محدودیت در راه خلاقانه درگیر کنند. و به این پرسش ها پاسخ دهند، یک آسمان خراش در قرن ۲۱ چه چیزی است؟ مسئولیت های تاریخی، اجتماعی، شهری و محیطی این سازه های بزرگ چه هستند؟

این رویداد ایده های برجسته را که طراحان آسمان خراش از طریق اجرای فن آوری های جدید، مواد، برنامه ها، زیبایی شناسی و سازمان های فضایی، همراه با مطالعات در مورد جهانی سازی، انعطاف پذیری، سازگاری و دنیای نوین دیجیتال ارائه میدهند، شناسایی می کند. این یک اتفاق است که رابطه بین آسمان خراش و دنیای طبیعی، آسمان خراش و جامعه، و آسمان خراش و شهر را بررسی می کند.
شرکت کنندگان باید به پیشرفت تکنولوژی، اکتشاف سیستم های پایدار و ایجاد روش های جدید شهری و معماری برای حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهر معاصر توجه کنند، از جمله کمبود منابع طبیعی و زیرساخت ها و شاخص ها افزایش ساکنان، آلودگی، تقسیم اقتصادی، و گسترش غیر رسمی شهری.

تقویم برنامه:

۱۶ ژوئیه ۲۰۱۸ – اعلام و ثبت نام مسابقه باز می شود.
۲۰ نوامبر ۲۰۱۸ – مهلت ثبت نام اولیه
۲۹ ژانویه ۲۰۱۹ – مهلت ثبت نام در اواخر
فوریه ۱۲، ۲۰۱۹ – مهلت ارسال پروژه (۲۳:۵۹ ساعت زمان شرقی ایالات متحده)
۹ آوریل ۲۰۱۹ – اعلامیه برندگان

جوایز:
جایزه ی اول – ۵۰۰۰ دلار
جایزه دوم – ۲۰۰۰ دلار
جایزه سوم – ۱۰۰۰ دلار

جایزه نقدی : $ ۸،۰۰۰،۰۰ دلار

مهلت ثبت نام: ۲۰ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۹ آبان ۹۷)

سایت فراخوان

پل های ارتباطی با ما| Contact Us
شمارشگر رایان سازه
25%
مدارک
50%
اجرا
75%
پروژه ها
counter project