معماری پایدار


معماری پایدار
۱۳۹۸/۰۶/۲۷

فراخوان رقابت SOS Call for Ideas

مدرسه ی پایداری SOS و معماران Mario Cucinella-MCA فراخوانی در رابطه با ایده ها به مناسبت روز سیر تکاملی تفکر پایدار ترتیب داده اند.

فرمتی که ترکیب و پردازش بصری از اینفوگرافیک را ارائه می دهد و در امتداد یک دیوار ۱۲ متری ایجاد شده است.

دیوار: سیر تکاملی تفکر پایدار، با سرپرستی MCA و SOS، روی موضوع پایداری تمرکز دارد و بخشی از رویداد پایدار اندیشی است که توسط موزه فرگامو و بنیاد فرگامو برگزار می شود.

برای تمرکز بر روی موضوعات فزاینده موضعی پایداری در متنوع ترین اشکال: از محیط تا منظر شهری، از استفاده مجدد تا نوآوری و آزمایش فناوری.

فراخوان SOS ایده ها مخصوص افراد جوان (زیر ۳۰ سال)، فارغ التحصیلان از هر رشته و دانشجویان که (تا ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۰ فارغ التحصیل می شود) است.

این فراخوان به شرکت کنندگان امکان می دهد تا ایده های خود را به شرکت هایی که "رهبر بخش پایداری" هستند معرفی کنند. و به همراه Mario Cucinella، مدیر "Museo Novecento" و Sergio Risaliti و مدیر SOS؛ Massimo Imparato به این رویداد می پیوندند.

مهلت ثبت نام: ۱۶ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۴ مهر ۹۸)

اعلام نتایج: ۲۳ اکتبر ۲۰۱۹

ایده ها و مفاهیم برندگان در فلورانس به نمایش گذاشته خواهد شد. همچنین بورس تحصیلی کاملی برای SOS۷- ۲۰۲۰-۲۰۲۱ داده میشود. The Wall یک نمایشگاه اختصاصی در سایت است که توسط سرجیو ریزالیتی، مدیر Museo Novecento ساخته شده است.

سایت فراخوان

پل های ارتباطی با ما| Contact Us
شمارشگر رایان سازه
25%
مدارک
50%
اجرا
75%
پروژه ها
counter project