طراحی home


طراحی home
۱۳۹۹/۰۴/۰۷

 مسابقه معماری HOME ۲۰۲۰

چگونه "خانه" را تعریف کنیم؟ اگرچه ایده های ما در مورد خانه دائماً در حال تجدید نظر است، اما مفهوم دقیق "خانه" اخیراً مورد توجه معماران قرار گرفته است.

خانه، مهمترین مکان معماری است که ما در طول زندگی خود تجربه می کنیم. خانه نمایانگر امنیت، مالکیت، حریم خصوصی و ثبات است. خانه جایی است که می توانیم تنها باشیم و با افرادی که بیشتر به آنها اهمیت می دهیم ارتباط داشته باشیم. در طول قرون متمادی، معماران به طور مداوم در مورد نقشی که خانه ها در زندگی ما دارند، تحقیق کرده اند. این تحقیقات با ایده های جدیدی از محیط های خانگی همراه بوده، مانند خانه پیتر آیزنمن VI یا برج کپسول ناگاکین کوروکاوا و گاهی اوقات به موارد خاص در یک خانه می پردازند.

جوایز

برنده کلی: ۵۰۰۰ دلار

جایزه پراگماتیک: ۱۰۰۰ دلار

جایزه نوآوری ۱۰۰۰ دلار

جایزه سازگاری ۱۰۰۰ دلار

مجموع جوایز ۸۰۰۰ دلار

ارسالی ها ممکن است خانه ای تک خانواده، یک ساختمان چند خانواده، یک ساختار قابل انعطاف، یک تجربه زندگی موقتی یا خانه ای را پیشنهاد دهد که از هر مدل یا مقیاس شکل بگیرد. کلیه ارسالی ها باید نحوه تعامل ساکن یا ساکنان با فضای زندگی پیشنهادی را از طریق نمایش گرافیکی ، خلاصه متن یا هر دو مشخص کند.

طراحان ممکن است هر مکان جغرافیایی را برای طراحی منزل خود پیشنهاد دهند اما باید با در نظر گرفتن مزایای ذاتی، اشکالات و خصوصیات منحصر به فرد، رابطه بین پیشنهاد و سایت آن را در نظر بگیرند. علاوه بر این، طراحان می توانند خانه هایی را که سایت مشخصی ندارند پیشنهاد دهند.

مهلت و هزینه ثبت نام:

ثبت نام زود هنگام: ۵۵ دلار ( ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۰)

ثبت نام به موقع: ۷۵ دلار ( ۶ سپتامبر ۲۰۲۰)

ثبت نام متاخرین: ۹۵ دلار (۲۵ اکتبر ۲۰۲۰)

سایت فراخوان

پل های ارتباطی با ما| Contact Us
شمارشگر رایان سازه
25%
مدارک
50%
اجرا
75%
پروژه ها
counter project