ایده های طراحی معماری


ایده های طراحی معماری
۱۳۹۹/۰۵/۰۲

 مسابقه ایده های طراحی 

 LA + CREATURE

در این مسابقه می خواهیم طراحی ارائه دهیم که ما را به عنوان همزیست برای سایر موجودات معرفی کند.

در این طراحی ما باید شهرها ، مناظر و ذهن های خود را برای موجودی همزاد با سایر موجودات باز کنیم.

در این مسابقه در مجموع ۱۰۰۰۰ دلار اهدا می شود، ۵ برنده،۲۰۰۰ دلار همراه با گواهی نامه دریافت می کنند و همچنین انتشار طرحها در نشریه LA + CREATURE.بعلاوه ، از ۱۰ اثر قابل تقدیر برای دریافت گواهی و انتشار در شماره LA + CREATURE دعوت به عمل می آید.

از متقاضیان خواسته می شود موضوعی را برای بهبود زندگی خود و افزایش همدلی انسانی و غیر انسانی طراحی کنند.موجود شما می تواند هر گونه باشد. این رقابت برای همه رشته های طراحی باز است.

شرکت کنندگان می توانند هر نوع موجود در خشکی، دریا و دیگر موجودات غیر انسانی مانند پرندگان را انتخاب کنید.

این طرح می تواند هر گونه، هر اندازه و هر مکانی باشد، می تواند یک موجود فردی، یک جمعیت خاص از موجودات، یک گونه کامل یا حتی چندین گونه باشد.

طراحی شما می تواند هر چیزی باشد، یک محصول ، یک ساختار / ساختمان، یک محیط / زیستگاه ، یک فرآیند، یک سیستم، یک مکانیزم، یک دستگاه، یک چشم انداز، یک مکان، یک اپلیکیشن، یک برنامه، یک اینستالیشن هنری، یک فضا، یک مکان، یک پارک، یک منبع انرژی/ مواد غذایی ... هر چیزی..

این مجله، یک مجله بین رشته ای برنده جوایز تولید شده توسط دانشکده طراحی دانشگاه پنسیلوانیا ویتزمن است.LA + پتانسیل های بین رشته ای معماری منظره را مورد بررسی قرار می دهد، و خوانندگان را به مجموعه ای غنی از متفکران و طراحان معاصر در دو موضوع شگفت آور سالانه می رساند.

هزینه ورودی: کلیه ارسال ها بصورت آنلاین انجام می شود و هزینه ورودی ۵۰ دلار نیاز دارد.

مهلت ثبت نام: ۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۹ مهر ۹۹)

اعلامیه نتایج : ۸ دسامبر ۲۰۲۰

سایت فراخوان

پل های ارتباطی با ما| Contact Us
شمارشگر رایان سازه
25%
مدارک
50%
اجرا
75%
پروژه ها
counter project