آخرین اخبار

اتاق ها


اتاق ها

اتاق ها

room wallpaper

همه می‌دانیم که اتاق خواب، خصوصی‌ترین فضای هر خانه است و در طراحی دکوراسیون و انتخاب رنگ اجزای آن بیش از هر چیزی باید به نیازهای و سلیقه شخصی افراد توجه شود. البته توجه به اصول طراحی رنگ در دکوراسیوت و تاثیر آن‌ها بر روحیه افراد نیز نکته غیر قابل چشم‌پوشی است.
موقع انتخاب رنگ و مدل کاغذ دیواری اتاق خواب باید ضمن در نظر گرفتن سلیقه صاحب آن اتاق، کاربرد اتاق را نیز در نظر داشت زیرا آنچه مشخص است این است که اتاق خواب، فضایی برای استراحت و آرامش است.
 
موقع انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب بهتر است از رنگ‌های تند و درخشان خودداری کنید زیرا ممکن است این رنگ‌ها برای خواب و استراحت شما ایجاد مزاحمت نمایند. اگر به دنبال رنگ‌های گرم و تجملی هستید توصیه می‌شود که از رنگ‌های به کار رفته در صنایع دستی شرقی ایده بگیرید.
"رنگ‌های گرم" مانند طلایی، نارنجی، قرمز و آجری، عاملی مهم در ایجاد فضایی گرم و باشکوه در یک دکوراسیون محسوب می‌شوند. 
از سویی؛ انتخاب ترکیب "رنگ‌های سرد" مانند زرد و سبز برای کاغذ دیواری اتاق خواب گزینه مناسبی خواهد بود. اگر بخواهید از این ترکیب رنگ در اتاق خواب که یک فضای خصوصی است بهره بگیرید بهتر است قسمت عمده اتاق را به رنگ زرد که رنگ سادگی و آرامش است در نظر بگیرید زیرا غالب شدن رنگ سبز، بیش از حد به فضا شور و انرژی می‌بخشد.
برای آنکه فضایی آرامش‌بخش و به دور از شلوغی داشته باشید بهتر است از کاغذ دیواری‌هایی گلدار با رنگ‌های ملایم استفاده کنید.
اگر به لحاظ شخصیتی فردی تنوع طلب هستید و زود از همه چیز خسته می‌شوید، توصیه می‌شود که از کاغذ دیواری‌های ساده با رنگ های ملایم که هیچ طرح و شکلی ندارد و با هر نوع چیدمان و رنگی هماهنگ می‌شود، استفاده کنید زیرا استفاده از کاغذ دیواری های طرح‌دار روحیه خاصی می‌طلبد و هماهنگ‌کردن وسایل با این نوع کاغذها کمی مشکل است و ممکن است پس از مدتی دچار دلزدگی شوید.
 شرکت رایان سازه فروش انواع کاغذ دیواریهای اطاق در  برند های :
 
              
                      
 
                       

 امتیاز دهید :

پل های ارتباطی با ما| Contact Us

شمارشگر رایان سازه

25%
مدارک
50%
اجرا
75%
پروژه ها
counter project