آخرین اخبار

مدرن


مدرن

کاغذ دیواری مدرن

modern wallpaper

استفاده از طرح های کاشی - شیشه - سنگ به کاربردن رگه های طلایی و نقره ایی برجسته ... استفاده از بافت های پشم و پنه و در کل طرح های الیاف دار و هم چنین طرح های فراکتال و هندسی و خطی که باعث ایجاد فضای 3 بعدی می شوند و طرح ها را برجسته نشان می دهند  از نقاط بارز طرح های مدن هستند. 

معمولا برای اتاق پذیرایی با دکوراسیون مدرن از كاغذ دیواری مدرن بافت دار و یا طرح دار استفاده می شود. برای ایجاد فضایی آرام و به دور از شلوغی و بی نظمی، بهتر است از کاغذ دیواری های طرح مدرن با رنگ های ملایم استفاده شود. در مقابل اگر خواهان فضایی پر از انرژی و هیجان هستید، کاغذدیواری مدرن، با رنگ های شاد و درخشان که طرح های هندسی و هنری دارند به کار ببرید که هر بیننده ای را سر ذوق می آورند. البته این نکته را در نظر بگیرید که حفظ ارامش در محیطی همچون سالن پذیرایی یک اصل مهم است. از این رو کاغذ دیواری مدرن پذیرایی با هر طرح و نقش نهایتا باید دارای رنگ های ملایم و آرامش بخش باشد و در هماهنگی کامل با لوازم و رنگ بندی محیط باشد.

استفاده از طرح های کاشی - شیشه - سنگ به کاربردن رگه های طلایی و نقره ایی برجسته ... استفاده از بافت های پشم و پنه و در کل طرح های الیاف دار و هم چنین طرح های فراکتال و هندسی و خطی که باعث ایجاد فضای 3 بعدی می شوند از نقاط بارز طرح های مدن هستند. 

 شرکت رایان سازه فروش انواع کاغذ دیواریهای مدرن در  برند های :

 AS آلمان :

انواع کاغذ دیواری های اطاق برند AS : 

                 

                  

 

 امتیاز دهید :

پل های ارتباطی با ما| Contact Us