استفاده مجدد از ساختمان های قدیمی


استفاده مجدد از ساختمان های قدیمی
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

چالش استفاده دوباره از ساختمان های شهر و تطبیق آن با نیاز جدید زندگی شهری

بازسازی - مرمت و احیای ساختمانهای قدیمی

در سایت این فراخوان نقل شده است که، ما فکر نمی کنیم طراحی خوب منحصر به ساختمانهای کاملاً جدید باشد که در نقاط خالی ایجاد شده اند. به معنای واقعی کلمه میلیون ها ساختمان در سراسر جهان وجود دارد، در میلیون ها اجتماع که می توانند با روشی زیبا با هدف جدید سازگار شوند.

شما می توانید آن بینشگر باشید. شما توانایی تأثیرگذاری بر جوامع را دارید.این ما را به مسابقه طراحی معماری Adaptive Reuse می رساند.

این چالش شماست ، از یک ساختمان موجود و استفاده نشده استفاده کنید و آن را به یک قطعه زیبا از معماری منتقل کنید که بر جامعه شما تأثیر مثبت می گذارد. برای نشان دادن طراحی خود، ۵ تصویر و توضیحی مکتوب برای استدلال و روند خود ارائه دهید. توضیحات طراحی، کمتر از ۵۰۰ کلمه، به زبان انگلیسی باشد.

اولین قدم پیدا کردن یک ساختمان در جامعه است که می خواهید مجدداً تعریف کنید. به یاد داشته باشید، این بیشتر از بازسازی و تعویض رنگ ها است، نکته این است که مکانی را شناسایی کنید که از طریق طراحی شما می تواند شانس دوم در زندگی داشته باشد.

بعد، به این فکر کنید و تحلیل کنید که چه نوع طرحی در آن ساختمان به شما کمک می کند. آیا شما در حال تبدیل شدن به یک کارخانه قدیمی به لوازمی شهری هستید؟ شاید شما یک مرکز خرید قدیمی را به یک ساختمان اداری براق تبدیل کنید؟ امکانات بی پایان است.

پس از تصمیم گیری، از یک قطعه شگفت انگیز معماری استفاده مجدد سازگار ایجاد کنید که استعداد شما و فرصتی بی نظیر برای استفاده از ساختمان مورد نظر را نشان می دهد.

جایزه بزرگ: ۱۰۰۰ دلار

مهلت ارسال: ۵ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۴ مهر ۹۹)

سایت فراخوان

 

پل های ارتباطی با ما| Contact Us
شمارشگر رایان سازه
25%
مدارک
50%
اجرا
75%
پروژه ها
counter project